top of page
  • Black Facebook Icon
  • Instagram
  • Black YouTube Icon

„Neptūnas“ – „Riteriai“: išlikimo startas

Praėjusiais metais Klaipėdoje 3:2 nugalėtas „Neptūnas“ „Riteriams“ garantavo pirmąją vietą, pirmąjį titulą klubo istorijoje ir tiesioginį kelialapį į A lygą. Šiemet taip sutapo, kad „Neptūnas“ yra tas varžovas, kuris sostinės ekipai gali išsaugoti vietą stipriausiame šalies divizione.


ree

 

Data: 2025 m. lapkričio 15 d. 14:00 val.

Vieta: Klaipėdos miesto centrinis stadionas

Tiesioginė transliacija: lrt.lt

 

Naujienos

 

·       Sėkmingas „Riterių“ žaidimas spalio mėnesį neliko nepastebėtas. Gintautas Vaičiūnas pripažintas geriausiu A lygos mėnesio treneriu, Marko Karamarko užėmė trečią vietą geriausių mėnesio žaidėjų rikiuotėje.

·       Paskutinėse rungtynėse su „Dainava“ dėl diskvalifikacijų komandai padėti negalėjo net keturi žaidėjai: Andrius Kaulinis, Armandas Šveistrys, Marko Karamarko ir Vukašinas Bulatovičius. Visų diskvalifikacijos baigtos, jie bus pasiruošę atsakingiausioms sezono rungtynėms.

·       Akistatoje su „Dainava“ į protokolą sugrįžo Arvydas Novikovas ir Matas Latvys. Nors aikštėje nei vienas iš šių futbolininkų nepasirodė, tačiau jų sugrįžimas į rikiuotę jau ne už kalnų.

·       Į „Dainavos“ vartus įvartį įmušęs Charles Acolatse pirmąkart pasižymėjo atstovaudamas „Riteriams“.

 

Varžovas

 

·       Puikų sezoną sužaidęs Klaipėdos „Neptūnas“ pereinamosiose varžybose dalyvaus antrąkart. Pirmas blynas prieš „Džiugą“ gerokai prisvilo.

·       Antrąją vietą uostamiesčio ekipa užsitikrino priešpaskutiniajame ture, kai persvarą prieš trečioje vietoje likusį „Taurą“ padidino iki trijų taškų.

·       „Neptūnui“ šiemet atstovavo buvęs „Riterių“ vidurio gynėjas Olaide Badmus.

 

Tarpusavyje

 

3-0-0. „Riteriai“ ir „Neptūnas“ tarpusavyje žaidė vos tris kartus – visus praėjusiais metais. Ypač įsimintinos buvo pirmojo rato rungtynės Vilniuje, kurias vilniečiai laimėjo 5:1 bei pradėjo įspūdingą pergalių seriją.

 

Antrą kartą komandos susitiko LFF taurės turnyre Klaipėdoje. Tąsyk „Riterių“ persvara nekėlė abejonių ir buvo iškovota pergalė 3:1. Rudenį komandos žaidė ir trečiąkart. Tuomet, nepaisant nesėkmingos pradžios, vilniečiai dvikovos pabaigoje įmušė du įvarčius, persvėrė rezultatą (3:2) bei garantavo lygos nugalėtojo vardą.

 

Akistata

 

Leifas Estevezas prieš Konstantiną Shultsą. Vienam geriausių šio sezono „Riterių“ žaidėjų teks darsyk demonstruoti lyderio savybes tam, kad komanda laimėtų seriją bei išsaugotų vietą A lygoje. Prieš jį stos ne vienus metus A lygoje žaidęs vienas vyriausių „Neptūno“ žaidėjų K. Shultsas.

 

Orų prognozė

 

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja septynių laipsnių šilumą, silpną dviejų metrų per sekundę vakarų vėją, debesuotą su pragiedruliais popietę. Lietus nenumatomas.

 
 
 

© 2025 FUTBOLO KLUBAS RITERIAI

bottom of page